معاینات لازمه رانندگان

سلامت روحی و جسمی رانندگان بخش کالا و مسافر از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که در جلوگیری از بروز سوانح و کاهش تلفات نقش بسزایی دارد. در مراکز طب کار همه آزمایش های تشخیص طبی، معاینات بالینی، تست قند خون، بینایی سنجی، شنوایی سنجی و روانشناسی ویژه رانندگان حمل و نقل جاده ای انجام می پذیرد. با توجه به اهمیت موضوع اطمینان از سلامت شغلی رانندگان حرفه ای در کاهش حوادث جاده ای و علاوه بر آن، افزایش بهره وری فعالیت در حرفه رانندگی، داشتن سلامت جسمانی و بنابراین دریافت کارت سلامت برای رانندگان الزامی است.

 

معاینات سلامت شغلی رانندگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای

در راستای تداوم و گسترش  طرح صحت و سلامت شغلی رانندگان  حمل ونقل  عمومی جاده‌ای و به منظور ارتقاء کیفی سطح معاینات و استفاده بهینه از کلیه امکانات تخصصی موجود در سطح کشور بر اساس دستورالعمل مشترک نحوه انجام معاینات شغلی ویژه رانندگان فی‌مابین مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دفتر حمل و نقل کالا و مسافر وقت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، از کلیه مراکز تخصصی، شرکت‌ها و افراد مجاز ارائه دهنده خدمات طب کار که دارای مجوز فعالیت معتبر در زمینه معاینات سلامت شغلی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشند دعوت به همکاری به عمل می‌آید.

مدارک مورد نیاز

1) تصویر مجوز ارائه خدمات طب کار در زمینه معاینات سلامت شغلی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

* تذکر: در صورتی که متقاضی یک مؤسسه / شرکت حقوقی باشد می‌بایست تصویر اساسنامه تأسیس و آخرین روزنامه رسمی که شامل اسامی اعضای هیئت مدیره و صاحبان حق امضا می‌باشد نیز ارسال کنند.

2) رزومه و سوابق کاری

3) تصویر شناسنامه و کارت ملی مدیر مرکز/ مؤسسه/ شرکت و مسئول فنی

4) تصویر اجاره نامه یا سند مالکیت محل انجام معاینات

5) تصویر مجوز آزمایشگاه تشخیص طبی مورد تائید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

6) تصویر قرارداد همکاری با آزمایشگاه تشخیص طبی

7) پلان محل انجام معاینات شامل ابعاد و جانمایی مکان معاینات بالینی، بینایی، شنوائی، روانسنجی و سایر اقدامات پاراکلینیک

8) تصویر مدارک تخصصی و قرارداد مسئول فنی و کارشناسان ادیولوژیست، اپتومتریست و روانشناس طرف قرارداد

مجموعه تخصصی طب کار برزویه دارای مجوز انجام خدمات سلامت شغلی (معاینات بدو استخدام و معاینات دوره ای) از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین سازمان تامین اجتماعی است. این مرکز تخصصی با بهره مندی از تیم مجرب، متخصص و حرفه ای، مجموعه ای پیشرو در ارائه تمامی معاینات طب کار است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس مرکز طب کار برزویه در ارتباط باشید.

 

📞 ۰۲۱-۴۴۳۷۷۴۰۲

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *